menu

kvalitní konfigurátor výrobků, on-line plánovač montáží

kvalitní konfigurátor výrobků, on-line plánovač montáží

2016-04 Seminář - Jak ušetřit čas (a vydělat víc peněz) v současné informační době

Společnost CATHEDRAL Software pořádá dne 7.4.2016 odborný seminář na téma Jak ušetřit čas (a vydělat víc peněz) v současné informační době.

  • Máte stále málo času?
  • Termíny úkolů kolem Vás proletí ani nevíte jak?
  • Nemáte už ani čas přemýslet jak ušetřit více času?

Investujte 3 hodiny svého drahocenného času - a získejte zpět desetkrát tolik!

 

Zveme Vás na seminář, kde se dozvíte od kapacit v tomto oboru, jak získat pro sebe více času, vydělat více peněz a také zvýšit bezpečnost Vašich cenných dat. 

A to vše za pomoci nástrojů, které jsou zdarma na internetu. 

 

Nemusíte být počítačový mág! Představíme jejich použití jednoduše a prakticky - aby to pochopila i vaše babička :)

 

 

Kdy: 7.4.2016, 09:00 - 12:00

Kde: Hotel Hesperia, Brněnská 385/55, 779 00 Olomouc

Program semináře:

9:00 – 9:40 Šikovné nástroje moderní doby (Ing. Josef ŠUSTR)

V ucelené podobě dozvíte o široké množině nástrojů, které Vám pomohou lépe zvládat pracovní povinnosti, jako jsou DropBox, Google kalendář, Safetica, MailChimp, Organizér a mnoho dalších. Uvidíte příklady praktického využití – jak Vám tyto nástroje mohou ušetřit až 30% pracovního času. Pro objektivitu se zmíníme i o jejich omezeních a vysvětlíme si, jak tyto nástroje nakládají s Vašimi daty.

 

9:50 – 10:30 Propojení s informačním systémem aneb 1+1 = 3 (Ing. Josef ŠUSTR)

Výše uvedené věcičky jsou super nástroje, ale mají i své limity. Ty lze překonat vhodným propojením s informačním systémem, Odstraníte tím případné hrozby a znásobíte jejich využitelnost mezi sebou. Například napojením Google kontaktů a MailChimpu na informační systém získáte neocenitelný nástroj pro akceleraci obchodu.

 

10:40 – 11:20 Nástroje bez procesů jsou jen krumpáče bez kopáčů (Mgr. Marek ŠALANDA)

Jak si díky systému udržet plnou kontrolu nad společností? Jak odhalit slabá a naopak silná místa ve firmě? Na kom Vaše firma stojí a kdo ji naopak brzdí? Jak motivovat klíčové zaměstnance tak, aby neutíkali ke konkurenci? Jak udržet svoji vlastní motivaci? A nakonec - jak vlastně díky systému lépe získávat zákazníky?

 

11:30 – 11:45 Konfigurátor variabilních výrobků (Ing. Josef ŠUSTR)

Která činnost Vám krade nejvíce času a její přínos je neměřitelný? Nejčastěji je to tvorba cenových nabídek na  zakázkové výrobky. Musíte je samozřejmě pro zákazníka udělat, ale nikdy nevíte, zda to není zbytečná práce. Představíme nástroj, jak nabídky na tyto výrobky udělat rychle a bez chyb. Líbilo by se Vám sedět nad cenovou nabídkou 2 minuty namísto 2 hodin?

 

11:45 – 12:00 Diskuze a závěr

V závěru bude mimo diskuze i losování o hodnotné ceny. A naši konzultanti nikam neutečou, můžete se jich zeptat na co chcete.

 A jako bonus pro Vás: všichni účastníci semináře obdrží zdarma tajný tip jak ochránit svá data!

 

Přednášející:

Ing. Josef Šustr

Už během studia na FEI VUT v Brně začal podnikat. Po státnicích se chtěl více dozvědět o podnikání a tak začal studovat i na podnikatelské fakultě. Po roce studia ale zjistil...čtěte více>>


Mgr. Marek Šalanda

Marek Šalanda již 15 let pomáhá českým firmám vyřešit problémy s jejich růstem a v jejich fungování. Pomáhal nejen s uváděním nových značek...čtěte více>>

 

Neváhejte a rezervujte si své místo na semináři včas - počet míst je omezený!

 

Cena semináře: 300Kč (včetně občerstvení)

 

Vstup ZDARMA na tento seminář získáte po vyplnění následujícího dotazníku:

 

Pokud si nepřejete vyplnit dotazník, ale rádi byste se zúčastnili semináře, vyplňte prosím níže uvedený registrační formulář, podklady k platbě za vstup na seminář Vám budou zaslány emailem.