menu

kvalitní konfigurátor výrobků, on-line plánovač montáží

kvalitní konfigurátor výrobků, on-line plánovač montáží

2015-02 Veletrh R+T 2015 ve Stuttgartu

Více než 800 vystavovatelů z celého světa se opět sjelo do Německého Stuttgartu ve dnech 24. – 28. 2. 2015, aby zde na mezinárodním veletrhu R + T prezentovali své novinky ze světa protisluneční ochrany.

 Tento veletrh, který letos slavil 50 let své existence, byl již tradičně místem oborového setkání průmyslových, výrobních a obchodní společností zabývajících se vnitřní či vnější stínící technikou, garážovými vraty nebo sítěmi proti hmyzu.

 

Téměř 80% vystavovatelů směřuje vývoj svých novinek cíleně k veletrhu R + T, aby je právě zde mohli přestavit světové veřejnosti.


Ani naše společnost nebyla v tomto směru výjimkou. Pro tento ročník jsme si přichystali zbrusu novou cloudovou  mobilní  aplikaci, která vhodným způsobem doplňuje náš ArisCAT  - informační systém pro výrobní společnost.

 

Tato mobilní aplikace revolučním způsobem pokrývá veškeré potřeby komunikace mezi výrobními společnostmi a dealery, a tím výrobním společnostem dává do ruky konkurenční výhodu při spolupráci s dealery.

 

Díky naší aplikaci si mohou dealeři prakticky kdekoliv vytvářet plnohodnotné cenové nabídky, kalkulovat prodejní a nákladovou cenu výrobků, automaticky odesílat objednávku výrobci a následně plánovat montáže. Systém dále obsahuje nejen evidenci faktur, ale i dalších souvisejících dokladů.

Zásadní výhodou systému je to, že dealer v jednom systému může zpracovávat nejen výrobky více dodavatelů, ale i vlastní výrobky, což radikálním způsobem zvyšuje komfort práce a zrychluje zpracování nabídek.

 
Díky tomu, že se jedná o cloudovou aplikaci, je nasazení velmi jednoduché a rychlé, odpadají problémy  v průběhu instalace a mobilní zpracování umožňuje spustit systém na zařízeních se všemi běžnými operačními systémy, jako je Windows, IOS či Android.


O náš systém projevili zájem nejen výrobní společnosti z České a Slovenské  republiky, ale intenzivně jednáme i se společnostmi z Ruska, Bulharska, Indie a USA.

 

Díky zájmu výrobních společností o náš produkt jsme si potvrdili správný směr našeho vývoje. Touto aplikací jsme si upevnili pozici na trhu online konfigurátorů výrobků, což je v současnosti stále více využívaný trend.