menu

kvalitní konfigurátor výrobků, on-line plánovač montáží

kvalitní konfigurátor výrobků, on-line plánovač montáží

2013-08 CATHEDRAL Software expanduje do USA

Dne 3.12.2012 byla podepsána smlouva mezi společností CATHEDRAL Software a agenturou Czechinvest o podpoře našich obchodních aktivit v USA.

 

CIC budovaNa základě této smlouvy odcestoval jednatel společnosti pan Ing.Josef Šustr na 4 měsíční služební cestu do Bostonu ve USA.

Cílem naší cesty byla analýza místního trhu, zjištění národnostních a legislativních specifik, zvýšení povědomí o naší společnosti na americkém kontinentě a nalezení strategického obchodního partnera případně založení americké pobočky naší společnosti.

Zázemí na americkém kontinentě se nám podařilo nalézt na adrese One Broadway, Cambridge ve státě Massachusetts.

V průběhu pobytu se Ing. Šustrovi podařilo získat klíčové informace o rozsahu amerického trhu pro náš produkt a dále klíčové informace o legislativních specifikách, které jsou v současné době zapracovávány do nové verze našeho informačního systému ArisCAT.

V rámci pobytu byly zpracovány a podány žádosti na registrovanou ochrannou známku naší společnosti a našeho produktu, což je nutný požadavek pro úspěšné fungování na americkém trhu.

European Architectural SupplyTaké se mu podařilo vybudovat rozsáhlou síť obchodních kontaktů a v neposlední řadě byla podepsána smlouva o technologické spolupráci se společností European Architectural Supply (http://www.eas-usa.com/), které působí na americkém trhu v oblasti dodávek a montáží oken a stínící techniky.

O úspěšné cestě pana Josefa Šustra do USA udělala jeho kolegyně Lele Sang v Bostonu vcelku vtipné video:

http://youtu.be/9rubzGI00jw