Služby zákazníkům

žárovkaNaši zákazníci jsou pro nás velmi významní. Rychlá a kvalitní podpora je zárukou dlouholetého úspěšného vztahu.

Seznam služeb zákazníkům

Zákaznická podpora pro uživatele systému ArisCAT

Naše společnost poskytuje uživatelům našeho systému kompletní škálu služeb zákaznické podpory, která usnadňuje každodenní používání našeho informačního systému a slouží pro rychlé řešení problémů či dotazů uživatelů.

Zákaznická podpora obsahuje:Zákaznická podpora

 • Aktualizace systému zdarma
 • Telefonická podpora
 • Faxová podpora
 • E-mailová podpora
 • Podpora pomocí vzdálené administrace

V případě potřeby se můžete s námi spojit pomocí kontaktního formuláře, kde také můžete zadat požadavek na službu vzdálené podpory.

Stav vyřizování svých požadavků můžete zkontrolovat v zákaznickém centru, případně zde můžete zadat požadavky nové.

Podrobné informace o podmínkách a rozsahu poskytované služby Hot-line naleznete zde.

 

Vzdálená pomoc:

 • Vzdálená podpora – pro zákazníky, kteří preferují maximální rychlost řešení problémů, je určena tuto služba. S mírnou nadsázkou se dá tato služba označit jako řešení problémů téměř okamžitě.
 • V případě potřeby, nabízíme vzdálenou pomoc kterou zajišťujeme pomocí software TeamViewer.

 

 

 

Odborná školení

Dalším okruhem služeb zákazníkům je nabídka odborných školení pro začínající i pokročilé uživatele informačního systému ArisCAT.

Odborná školeníPo nákupu nového informačního systému očekáváte od svých zaměstnanců efektivní využití a okamžité výsledky.

Zákazníci nepočkají, než si pracovníci v obchodním či výrobním oddělení nastudují manuál či nápovědu k novému systému.

Pokud chcete maximálně urychlit používání nového informačního systému vašimi zaměstnanci, při zajištění vysoké kvality jejich znalostí a vědomostí, využijte naší nabídky na školení. 

Školení probíhají individuálně přímo v sídle firmy zákazníka.

Individuální služby

Individuální služby využijí především firmy, které potřebují rychlé a bezchybné zavedení informačního systému do provozu a které vyžadují okamžité zaškolení personálu.

Pokud si přejete pracovat v novém informačním systému s Vašimi stávajícími daty, využijte službu Převody databází. Pokud Vám náš systém v nějakém ohledu zcela nevyhovuje nabízíme individuální úpravy systému dle Vašich požadavků.

Služba Servisní zásahy jsou určeny firmám, které vyžadují 100% funkčnost a stav datových souborů, ať už preventivně či v případě poruchy.

 

Odborná instalace a optimální počáteční nastavení

 • Jste větší firma s tisíci účetními a skladovými operacemi ročně a Vaši zaměstnanci budou denně pracovat v informačním systému ArisCAT na několika stanicích počítačové sítě?
 • Máte více prodejen či středisek a potřebuje mezi nimi synchronizovat data?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně doporučujeme nasazení našeho informačního systému a zaškolení personálu našimi specialisty. Investici do služeb souvisejících s nasazením a provozem nového ekonomickém systému Vám vynahradí ušetřený čas, bezproblémový chod systému a získané dovednosti.

 

Odborná instalace a konfigurace zahrnuje:Individuální služby

 • konfigurace základních kusovníků
 • nastavení konfiguračních masek pro jednotlivé výrobky
 • nastavení skladového hospodářství
 • nastavení pobočkového zpracování dat
 • úpravy tiskových sestav
 • nastavení služby homebankingu
 • nastavení internetové nadstavby systému
 • konfigurace služby vzdálené administrace

 

Převody dat

Při provedení odborné instalace si můžete vaše stávající data nechat převést do nového systému. Pokud jsou tato data ve vhodném formátu, lze využít možnost importu některých dat přímo některou z importních funkcí systému ArisCAT např. adresář, zásoby apod. Pokud bude potřeba data zdrojové databáze nejprve připravit do vhodného formátu provede se to pomocí speciálních softwarových prostředků.

Servisní zásah

Služba se používá v případě výpadku funkčnosti systému jako celek, který není možný opravit pomocí služby vzdálené administrace. Při servisním zásahu je nutné provést preventivní údržbu systému zahrnující kontrolu hardware, nastavení operačního systému a nastavení dalších dodatečných aplikací či knihoven nutných pro běh informačního systému. Tuto službu je možné objednat i samostatně, při intenzivním provozu je doporučeno provádět tuto údržbu jednou měsíčně. Výsledkem servisního zásahu je opětovné nastavení a spuštění systému do plně funkčního stavu.

 

Úpravy systému dle požadavků zákazníků

Pokud požadujete od informačního systému nestandardní funkci, která Vám má přinést konkurenční výhodu, rádi Vám s ní pomůžeme. Po získání Vašich požadavků Vám vypracujeme návrh řešení s cenovou nabídkou a po vzájemné dohodě úpravu realizujeme jako volitelnou součást našeho informačního systému. Pro více informací či zaslání požadavků na úpravu nás prosím kontaktujte.


Řešení financování pořízení IS

Naše společnost pomáhá najít budoucím zákazníkům našeho systému možnosti financování, které by byli pro něj nejvýhodnější. Díky dotačním programům EU je nyní pořízení našeho systému jednodušší než kdykoliv předtím. Více informací o podpoře z fondů EU naleznete zde.

Nabízíme následující možnosti financování:

 • Přímý prodej licencí IS
 • Pronájem licencí IS
 • Leasing na zakoupení licencí IS
 • Prodej licencí IS s podporou dotačních programů EU